POZNAJ CEO

Twenty1_fritlagt
 
Zamysł biznesowy Twenty1 zbudowany jest na wielkiej pasji i chęci tworzenia i oferowania unikatowych kolekcji wysokiej jakości mebli, które zainspirują naszych klientów i ich konsumentów. Wierzymy że jakość i cena idą ręka w rękę, ale dodatkowa wartość produktu pochodzi z kreatywności oraz współpracy między ekipą Twenty1 i naszymi partnerami. Uważamy także, że jakość nie oznacza wyłącznie tworzenie świetnych produktów dla naszych klientów, ale także wysoką opinie on nas jako dobrych i wartych zaufania partnerów.

Ważną częścią naszych codziennych poczynań jest branie odpowiedzialności za środowisko i otaczających nas ludzi. Celem dla naszej przyszłej operacji jest dostarczanie wysokiej jakości produktów które spełniają nawet najwyższe standardy dbania o środowisko naturalne.

Nie przerwanie szukamy aspektów naszego biznesu który można udoskonalić. Codziennie pracujemy nad usprawnieniem systemu/procesu innowacji i dostawy tak aby mieli z tego korzysci nasi klienci i środowisko.

Wierzymy że każde mikkle mek a mukkle innym słowem że wszystko się liczy. Chodzi o wolność nie zapominając o odpowiedzialności. Rozumiemy że wolność do tworzenia także wymaga wielkiej odpowiedzialności. Dokładamy starań by być najlepsi i operować w sposób który was zainspiruje!

Knud Thor Larsen

CEO
Twenty1